9. ročník Vědohraní 2017

9. ročník Vědohraní 2017

Vědohraní, to je den plný zábavy s fyzikou: fyzikální experimenty, show i hravá fyzikální soutěž.

Vědohraní, neboli Den dětí na MFF UK, je akcí, na které si mohou žáci základních škol a gymnázií, zájemci z řad veřejnosti, i děti z mateřských škol vyzkoušet nepřeberné množství hravých experimentů z různých oblastí fyziky a shlédnout zajímavé fyzikální show. Součástí akce jsou i dva soutěžní okruhy, kde děti plní úkoly a vyrábí si drobné fyzikální hračky. Na ty, kteří absolvující celý okruh, čeká malá odměna a diplom.

Další informace naleznete zde: https://kdf.mff.cuni.cz/vedohrani/

Registrace

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě soutěžních okruhů je pro školní třídy účastnící se soutěžní části programu nutná registrace, která bude spuštěna 2.5.2017.

Na doprovodná stanoviště a pokusové show je vstup bez omezení.

Jednotlivci a malé skupinky (např. rodiny s dětmi) se mohou vydávat na soutěžní okruhy bez předchozí registrace. Zejména pro rodiče s menšími dětmi je vhodné přijít odpoledne, kdy je na Vědohraní již méně školních tříd, a pro menší děti je více prostoru.

Registrace zde: http://kdf.mff.cuni.cz/vedohrani/2017/vypis.php

1

Autor

ČEZ

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail