Olympiády

Olympiády (pro pedagogy a studenty SŠ)

Chcete učebnu fyziky za 200 000? Přijďte na olympiádu!

Skupina ČEZ se rozhodla podporovat větší účast nadaných studentů na matematických a fyzikálních olympiádách. Uzavřela proto na pět let smlouvu o partnerství s Jednotou českých matematiků a fyziků. Kromě pomoci organizátorům přinese nová podoba olympiád zajímavé příležitosti také pro školy, které své studenty do těchto soutěží posílají. Největším magnetem je možnost získat grant ve výši 200 000 Kč na vybavení speciální učebny.

Díky novému generálnímu partnerovi obou olympiád, Skupině ČEZ, přinese účast studentů vaší školy v matematické a nebo fyzikální olympiádě výhody vaší škole:


Samotní studenti mohou zúročit, co se naučili a získat:

Příspěvek na studium technické vysoké školy ve výši 10 000 Kč

Ten, kdo se umístí v ústředním kole matematické nebo fyzikální olympiády na prvních třech místech, získá od Skupiny ČEZ dárkový šek na studijní materiály v hodnotě 10 000 Kč, který platí 3 roky. Toto stipendium může využít k podpoře svého studia, bude-li během následujících třech let přijat na vysokou školu:

Pozvánka na Letní univerzitu

V létě mohou účastníci matematických a fyzikálních olympiád strávit dva týdny na odborné stáži v Jaderné elektrárně Temelín nebo Dukovany, dozvědět se něco nového a dostat se do nitra elektrárny. Vice na Letní univerzita

2

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail