Výtvarná soutěž "Čistá energie" pro žáky a žákyně na prvním stupni ZŠ

Soutěž se zobrazuje: 25. 04. – 23. 06. 2018
Vkládat a hlasovat můžete: 25. 04. – 23. 05. 2018

Soutěž je určena pro děti na první stupni základních škol v České republice.

Děti se mohou zapojit do soutěže tak, že namalují obrázek na téma "Čistá energie" a obrázek (ve formátu jpg) nahrají do soutěže.

Při odeslání obrázku zadejte kontaktní údaje, název obrázku a popis, co je na něm zajímavého. Nahraný obrázek schválí k vypublikování na webu administrátor soutěže. Schváleny pro publikování budou pouze obrázky, které nějaký způsobem budou odrážet téma výtvarné soutěže – „Čistá energie“. O vypublikování obrázku Vám bude zaslán potvrzující email.

O vítězích rozhodne hlasování návštěvníků stránek, kteří mohou udělit jednotlivým obrázkům jednu až pět hvězdiček. Vyhrává ten obrázek, který má nejvíce hvězdiček v okamžiku ukončení hlasování do soutěže.

Hlasovat je možné přímo v seznamu nebo detailech obrázků, které se zobrazí po kliku na náhledový obrázek.

Pro velký zájem je soutěž prodloužena do 23. května 2018.

Vítězové soutěže

Solární a větrná elektrárna na Dobříšsku

Solární a větrná elektrárna na Dobříšsku

autor: Tereza Hejnová | počet lajků: 49000

Práce dětí 1.ZŠ DOBŘÍŠ, ze školní družiny VI. TIC TACI..

Ceny do soutěže

cena za 1. místo

Lego City - Hasičská stanice
Hasičská stanice je základnou pro mnoho částí vybavení záchranářské základny v LEGO City. Pokud vypukne požár, záchranná stanice je připravena vyslat potřebnou techniku. Aktuálně v této sadě řeší požár ve stánku na prodej občerstvení. Kluci si ji mohou složit ze 919 dílků výborné LEGO stavebnice a zkusit si s ní obstát v záchranných situacích odvážných požárníků.

Dětská reflexní vesta

Při umístění na 2. až 30. místě si můžete vybrat z následujících odměn:

Cena za 2. - 30. místo

Kniha: Lodě
Z čeho se skládá trup lodi? Jaké jsou druhy plachet? Co pohání ponorku pod vodou? Složité se stane jednoduchým a pochopitelným díky této neobyčejné knize. Najdeš v ní totiž modely plachetnice a atomové ponorky!

Cena za 2. - 30. místo

Kniha: Průvodce noční oblohou
Vydej se na cestu noční oblohou a seznam se s hvězdami a souhvězdími. Podívej se na Měsíc, k Slunci, k planetám a ještě mnohme dál díky úžasným fotografiím, fascinujícím údajům a "skákání" po hvězdných mapách.

Cena za 2. - 30. místo

Kniha: Pozor, přijíždí vlak
Zajímavý popis technických zařízení používaných při zabezpečení a řízení železniční dopravy, doplněny barevnými fotografiemi a ilustracemi známého akademického malíře, železničního signalisty Jiřího Boudy. Kniha je určena nejen pro mladší čtenáře, kteří začínají objevovat svět lokomotiv, ale i pro železniční modeláře, všechny příznivce železnice a čtenáře, kteří rádi cestují vlakem a zajímají se o technická zařízení související s vlakovou dopravou.

Cena za 2. - 30. místo

Reflexní proužek

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail