Výtvarná soutěž "Energie" pro MŠ

Soutěž se zobrazuje: 25. 04. – 20. 06. 2018
Vkládat a hlasovat můžete: 25. 04. – 20. 05. 2018

Soutěž je určena pro děti z mateřských škol v České republice.

Děti se mohou zapojit do soutěže tak, že namalují obrázek na téma "Energie" a obrázek (ve formátu jpg) nahrají do soutěže.

Při odeslání obrázku zadejte kontaktní údaje, název obrázku a popis, co je na něm zajímavého. Nahraný obrázek schválí k vypublikování na webu administrátor soutěže. O vypublikování obrázku Vám bude zaslán potvrzující email.

O vítězích rozhodne hlasování návštěvníků stránek, kteří mohou udělit jednotlivým obrázkům jednu až pět hvězdiček. Vyhrává ten obrázek, který má nejvíce hvězdiček v okamžiku ukončení hlasování do soutěže.

Hlasovat je možné přímo v seznamu nebo detailech obrázků, které se zobrazí po kliku na náhledový obrázek.

Vítězové soutěže

Slunce a vítr naši kamarádi

Slunce a vítr naši kamarádi

autor: Vojtěch Buček, 6 let | počet lajků: 5379

Solární panely poháněny slunečním svitem, větrné elektrárny zase větrem a tím získaná energie díky síle přírody.

Ceny do soutěže

cena za 1. místo

Lego City - Hasičská stanice
Hasičská stanice je základnou pro mnoho částí vybavení záchranářské základny v LEGO City. Pokud vypukne požár, záchranná stanice je připravena vyslat potřebnou techniku. Aktuálně v této sadě řeší požár ve stánku na prodej občerstvení. Kluci si ji mohou složit ze 919 dílků výborné LEGO stavebnice a zkusit si s ní obstát v záchranných situacích odvážných požárníků.

Dětská reflexní vesta

Při umístění na 2. až 30. místě si můžete vybrat z následujících odměn:

Cena za 2. - 30. místo

Papírové hračky Mašinky
Výletní parní vláček, nákladní vlak Union Pacific, nádraží, semafor, tunel, lokomotiva, bagr, ztracené vagony. Můžete si vystřihnout a vybarvit.

Cena za 2. - 30. místo

Technika Velké omalovánky
Omalovánky formátu A3 obsahují obrázky aut, bagrů, lodí či letadel. 24 jednoduchých obrázků bez barevné předlohy lze díky velikosti vybarvovat nejen pastelkami, ale třeba i vodovkami.

Cena za 2. - 30. místo

Kniha: Už umím určit čas!
Knížka, která je určena pro děti od 5 let, je plná rozmanitých hádanek na téma hodiny a čas. Obsahuje veselé dětské ilustrace a bloky omalovánek s hádankou. Za každou správně vyřešenou hádanku si pak může dítě na zadní straně vybarvit na obrázku jednu švestičku. Knížka je určena pro cílené zdokonalování schopností dětí v předškolním věku.

Cena za 2. - 30. místo

Reflexní proužek

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail