Jít na vyhledávání

Jarní soutěž pro žáky středních škol 2022

Svět energie Vám přináší vědomostní soutěž o pěkné ceny - knihy a hry. Interaktivní testové otázky jsou vytvořeny z informací dostupných na portálu.

Soutěž začíná 11. dubna 2022 a posledním soutěžním dnem je 10. května 2022.

Kritéria úspěšnosti

Každý den soutěže je odměněn jeden soutěžící, který úspěšně vyplnil test, tj. správně odpověděl na všechny otázky a jeho čas (od spuštění testu po jeho dokončení) je nejrychlejší ze všech registrovaných časů úspěšných výsledků toho dne. Výherce si může vybrat, ze seznamu nabízeného pořadatelem soutěže, libovolný knižní titul dle vlastních preferencí. V rámci jednoho dne není omezen počet pokusů opakování testu.

S každým novým dnem začíná nová šance na výhru. Předchozí dosažené časy úspěšných testů se úderem půlnoci ruší a soutěžení začíná opět od začátku. Z hodnocení aktuálního dne jsou vyřazeni ti soutěžící, kteří se v předchozích dnech soutěže již stali výherci věcné ceny. Tato soutěž je určena pouze pro žáky středních škol (starší výherci budou vyřazeni a nemají nárok na odměnu). Jména posledních 7 výherců soutěže jsou každodenně aktualizována v dolní části vstupní stránky soutěže.

Ceny pro výherce

Nejrychlejší úspěšný řešitel soutěžního testu (výherce) je každý den odměněn věcnou cenou – hodnotnou knihou (technická nebo vědecko-populární literatura).

Jarní soutěž 2022

Zaslání výhry výherci je podmíněno zadáním platného jména, e-mailu a úplné poštovní adresy bezprostředně po úspěšném zvládnutí testu. Osobní data jsou soutěžícími poskytována dobrovolně a pořadatel se zavazuje nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Distribuce výhry probíhá prostřednictvím České pošty, s.p. nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výherce na stránkách portálu Svět energie. Výherce nemá nárok na opětovné zaslání výhry v případě její nevyzvednutí.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu podmínek soutěže nebo možnost soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodů. O jakékoliv změně je pořadatel povinen soutěžící bezodkladně informovat na stránkách portálu.

Nápověda k vyhodnocení otázek

Správná odpověďSprávná odpověďSprávná volba uživateleSprávná volba uživatele
Špatná odpověďŠpatná odpověďŠpatná volba uživateleŠpatná volba uživatele

Vítězové soutěže

Jména posledních 7 výherců, kteří vypracovali test bez jediné chyby a byli v ten den nejrychlejší:

Středa 4. května 2022 Jiří Z., Kadov
Čtvrtek 5. května 2022 Eliška S., Brozánky
Pátek 6. května 2022 Zdeňka T., Rozseč nad Kunštátem
Sobota 7. května 2022 Tomáš B., Střemy
Neděle 8. května 2022 Jan G., Brno
Pondělí 9. května 2022 Adam S., Brzozanky
Úterý 10. května 2022 Honzík S., Holasice

Ceny do soutěže

IQ Fit - Smart hra

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a na herním plánu nezbývají žádná volná místa.

Expedice příroda: 50 plemen psů

Známá i neznámá plemena psů, včetně základních informaci, povedených ilustrací a zajímavostí. Kvízové otázky děti baví a usnadňují jim zapamatovat si získané poznatky.

Expedice příroda: 50 koní a poníků

Známá i neznámá plemena koní a poníků, včetně základních informaci, povedených ilustrací a zajímavostí. Kvízové otázky děti baví a usnadňují jim zapamatovat si získané poznatky.
Vrátit se nahoru