Jít na vyhledávání

(kvíz)

Bezchybné vypracování otázek soutěžního testu s časem .

Gratulujeme!!!

Excelentní výsledek, ale dnes již byl dosažen rychlejší čas testu se správně zodpovězenými všemi otázkami. Můžeš si ještě jednou test vyplnit a pokusit se o překonání dnešního nejrychlejšího času nebo si nechat opětovné vyplnění testu na jiný den.

Aktuální nejlepší čas:

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Výborný výsledek, ale podle podmínek soutěže musí být v testu dosažena 100% úspěšnost. Zkus to ještě jednou, třeba se to teď již povede…

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Dobrý výsledek, ale jednou z podmínek soutěže je dosažení 100% úspěšnosti správných odpovědí v testu. Můžeš to zkusit ještě jednou, nebo si před testem ještě některé informace dohledat na portálu.

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Míň než polovina správných odpovědí v testu. Asi by bylo dobré osvěžit si vědomosti prolistováním kapitoly „Elektrárny“. Druhou možností je znovu spustit test a doufat v dobrý tip.

Přejít do kapitoly „Elektrárny“ Opět spustit test

Bezchybné vypracování otázek soutěžního testu s nejkratším dnešním časem .

GRATULUJEME!!!

EXCELENTNÍ VÝSLEDEK A NEJRYCHLEJI VYPLNĚNÝ SOUTĚŽNÍ TEST.

Pokud vyplníš a odešleš všechny níže uvedené údaje, budeš zaregistrován jako potenciální výherce soutěže o knihu pro tento den. Konečným výhercem dne se staneš, pokud tě dnes již nikdo z ostatních soutěžících nepřekoná. Kdyby se to někomu přece jen povedlo a měl lepší čas vyplnění testu než ty, můžeš se opět pokusit o dosažení nejrychlejšího času vyplnění testu dnes, nebo každý další den. O tom, jestli jsi dnes skutečně vyhrál, se dozvíš zítra.

Pro zaslání vybrané výhry, pokud vyhraješ, zadej:

Cena
E-mail Věk
Jméno Příjmení
Ulice: č.p.:
Město/Obec: PSČ:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Probíhá odesílání

Probíhá odesílání dat na server...

Odeslané údaje byly uloženy. Děkujeme.

Konečný výherce dne dostane potvrzovací e-mail s možností výběru výherního titulu a jeho jméno bude uvedeno v týdenním přehledu výherců na stránce soutěže na portálu Svět energie.

Gratulujeme! Jako odměnu za bezchybné splnění kvízu si můžeš stáhnout diplom se svým jménem, který si pak třeba můžeš na památku vytisknout.

Diplom
Vrátit se nahoru