Jít na vyhledávání

TŘÍPÓL 1/2015

2015
Autor

Autor: Kolektiv

TŘÍPÓL 1/2015

Popularizační časopis je určený studentům a zájemcům o vědu a techniku. Úkolem vzdělávání by nemělo být jen nalévat do hlavy encyklopedická fakta. Právě teoreticky náročná fyzika či energetika by se staly brzy nezáživnou. Abychom vám pomohli orientovat se v širších souvislostech, připravujeme pro vás časopis Třípól, popularizující vědu a techniku s důrazem na energetiku a přinášející i zajímavá společenská témata.

Na vzniku časopisu spolupracují význačné osobnosti akademického světa. Časopis vycházel od r. 2001 do 2006 5krát ročně v tištěné podobě, od ledna 2008 vychází v elektronické podobě jako e-zin. Těm, kteří čtou raději „papírový“ časopis, jej 4krát ročně dále připravujeme v PDF podobě ke stažení a k vytištění.

Můžete se stát spoluautory – máte-li nějakou zajímavost z oblasti vědy a techniky, vlastní pokus, cestu na zajímavé místo apod., napište, podělte se se čtenáři. Pište nám i své názory a nápady na tretipol@volny.cz.

Časopis najdete na www.tretipol.cz, nebo na 3pol.cz, nebo se připojte prostřednictvím Facebooku na www.facebook.com/tripol.

Download

51x

Vrátit se nahoru