Člověk na svém místě

Člověk na svém místě

2007, Ivana Hloušková, Alice Mlynářová, Martina Vápeníková

Užitečná brožura pro studenty středních škol, kteří se chystají nastoupit do zaměstnání nebo se rozhodují o dalším studiu. Rady a informace pomohou všem, kteří si nevědí rady s výběrem budoucího zaměření, připravují se na zkoušky a výběrová řízení a chtějí být úspěšní v komunikaci s jinými lidmi.

První část CHCI BÝT…
obsahuje praktické rady jak se připravit na konkurs, jak odpovídat na inzerát, jak psát životopis, jak jednat s budoucím zaměstnavatelem.

Druhá část BUDU…
obsahuje dotazníky, na nichž si můžete testovat své schopnosti a komunikační dovednosti. Pro učitele jsou zde pracovní materiály s náměty ke hrám a tréninkovým aktivitám.

Třetí část JSEM…
obsahuje příklady profesí v energetické skupině ČEZ. Rozhovory se zaměstnanci odhalí, proč a jak si vybrali své povolání, co museli dokázat pro to, aby ho dosáhli, a jací jsou i ve svém volném čase.

Energetika je perspektivní obor.

0

Download

12x

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail