Energy Outlook 2013

Energy Outlook 2013

2013, Kolektiv

Pod anglickým názvem obvyklým pro tento typ publikací se skrývá obsáhlý přehled vývoje energetiky v České republice a středoevropském prostoru. Analýzy a statistiky sebrané z domácích i světových zdrojů přehledně dokumentují energetické zdroje, problematiku surovin a emisí, výrobu a spotřebu energií, distribuci a trh. Skvělá grafika na 84 stránkách vás provede současností a dotkne se i prognóz budoucího vývoje energetiky v našem regionu.

Příklady některých kapitol: Česko chce pokrýt spotřebu elektřiny z vlastních zdrojů, Břidlicová revoluce v Evropě? Odložena na neurčito…, Biomasa klade nároky na půdu i energie, Svádějí uhelné elektrárny poslední boj o přežití? Skomírající trh povolenek potřebuje vzpruhu, Budoucnost energetiky – chytré sítě a elektromobily, akumulace a malé jaderné reaktory, Evropská liberalizace přenosových soustav, Hrozba blackoutu straší Evropu, Německé přetoky elektřiny mají zastavit ochranné transformátory, Přestože ceny elektřiny v Evropě klesly za pět let na polovinu, zákazníci platí čím dál víc, Evropská energetika hledá nové cesty. Publikaci zpracovalo jako svůj speciální projekt nakladatelství  Economia.

1

Download

14x

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail