I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.

www.ic-energo.eu

I&C Energo a.s. (dříve OT Energy Services a.s.) nabízí efektivní řešení a služby optimalizující technicko-ekonomické ukazatele při výstavbě, obnově, modernizaci a provozování nových i stávajících energetických výrobních zdrojů.

S ČEZ spolupracuje na projektech s cílem zvýšení účinnosti spalování hnědého uhlí a snížení emisí NOx ve fluidních a granulačních kotlích.

Společnost I&C Energo a.s. patří mezi největší české dodavatele investičních projektů a servisních služeb pro různé průmyslové aplikace v oblasti systémů řízení technologických procesů a systémů elektrického napájení NN, VN a VVN.  Významnou část našich aktivit tvoří tzv. strojní činnosti se zaměřením na potrubní systémy, ocelové konstrukce a jiné technologické strojní zařízení. Dalšími standardně uplatňovanými produkty společnosti jsou dodávky a servis v oblasti tzv. building technologií, včetně zařízení systémů technické ochrany budov či elektronických systémů protipožární ochrany.

Společnost realizuje své dodávky a inženýrská řešení z pozice systémového integrátora významných výrobců a dodavatelů regulačních, řídicích, informačních a bezpečnostních technologií, komponent a systémů.

Na trhu působíme od roku 1993 a své dodávky a služby poskytujeme zejména v energetice a velkých průmyslových provozech, přičemž nosným sektorem pro nás je jaderná energetika.

Pro své české i zahraniční zákazníky představujeme spolehlivého partnera, schopného převzít plnou zodpovědnost od fáze projektu, přes dodávky materiálu, vlastní realizaci s uvedením do provozu, až po případný následný servis.

0

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail