Jít na vyhledávání

Poděbrady filmové, hudební i charitativní se Skupinou ČEZ

28. 08. 2018
Autor

Autor: ČEZ

Poděbrady filmové, hudební i charitativní se Skupinou ČEZ

Na unikátní spojení filmové hudby a multimédií letos opět láká festival SOUNDTRACK Poděbrady. Za návštěvu lázeňského města však stojí i jeho doprovodný program s koncerty na ČEZ stage a charitativními cyklojízdami Nadace ČEZ.

Lázeňské město Poděbrady hostí od 30. srpna do 2. září Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, který nabídne filmové projekce, tanec, workshopy, koncerty a unikátní food court pro všechny věkové kategorie. V Lázeňském parku se navíc odehraje bohatý doprovodný program se vstupem zdarma. Za vznikem festivalu stojí producent, skladatel, textař, autor filmové hudby a rovněž člen skupiny Lucie, Michal Dvořák. Festival zahájí koncert skupina Čechomor, v premiéře se představí třeba pohádkový soundtrack S čerty nejsou žerty v provedení symfonického orchestru.

Frontman Lucie, David Koller, zahraje publiku na sobotním koncertu na ČEZ stage v Lázeňském parku, kde se během festivalu vystřídají i další kapely a interpreti jako Aneta Langerová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Emma Smetana, Kašpárek v rohlíku a další. Kompletní program festivalu najdete v příloze tiskové zprávy nebo na webu festivalu.

ČEZ Energy zóna už tradičně poskytne zázemí k relaxu s fotokoutkem, wifi připojením a možností dobít mobilní telefony. Současně v ní budou dvě Oranžová kola Nadace ČEZ se speciální virtuální realitou, která minutu jízdy každého jednotlivce promění ve finanční pomoc dvěma charitativním organizacím:  Centru sociálních a zdravotních služeb Poděbrady a Nadačnímu fondu Pink Bubble.

Pomáhat pohybem budou moci návštěvníci festivalu i na kolech z půjčovny, jejíž tři stanoviště budou umístěna v Poděbradech u vlakového nádraží, v Lázeňském parku u ČEZ Energy zóny a u hlavní stage na louce po celou dobu festivalu. V sobotu 1. září se navíc mohou na festival vypravit i obyvatelé Nymburka, kteří najdou půjčovnu u hydroelektrárny na cyklostezce. A naopak, návštěvníci festivalu si mohou na půjčených kolech zajet na městské slavnosti do Nymburka. Ujeté kilometry z každého zapůjčeného bicyklu sečte a na finanční příspěvek převede Nadace ČEZ lokální neziskovce Handicap centrum Srdce.

Půjčovna kol bude na svých stanovištích otevřena:

pátek 31. 8. | 13–22 hod. sobota 1. 9. | 10–23 hod. neděle 2. 9. | 10–18 hod.

Slavnostní předání šeků obdarovaným neziskovým organizacím se za přítomnosti zástupce Nadace ČEZ uskuteční v neděli 2. září na ČEZ stage před koncertem skupiny Kašpárek v rohlíku.

Vrátit se nahoru