Jít na vyhledávání

Probíhající soutěže na portálu Svět energie

15. 10. 2020
Autor

Autor: ČEZ

Probíhající soutěže na portálu Svět energie

Zapoj se do aktuálně probíhajících soutěží a získej zajímavé ceny! Právě probíhá: tradiční vědomostní soutěž o knihu, soutěž v nové hře Enermix, výtvarná soutěž a 6. ročník soutěže Vím proč.

Máš v sobě soutěživého ducha nebo si chceš jen otestovat své dovednosti? Na portálu Svět energie právě teď probíhá několik soutěží o zajímavé ceny!

  • Můžeš si zkusit tradiční vědomostní soutěž o knihu zaměřenou na energetické zdroje, která prověří, jaký máš v dané oblasti přehled.
  • V nové hře Enermix se můžeš na chvíli stát dispečerem a pokusit se řídit výrobu elektrické energie ve svém portfoliu energetických zdrojů podle měnící se spotřeby. Kdo to zvládne nejpřesněji - vyhrává.
  • Pro žáky a žákyně na prvním stupni základních škol je spuštěna výtvarná soutěž s tematikou čisté energie. Pokud do této kategorie patříš, tak zkus namalovat nebo nakreslit hezký obrázek a odeslat jej do soutěže.
  • No a když radši natáčíš videa namísto malování a chceš ostatním něco vysvětlit z fyziky je tu pro tebe 6. ročník soutěže Vím proč.
Vrátit se nahoru