Jít na vyhledávání

Pro dárek do elektrárny? No jasně!

12. 07. 2021
Autor

Autor: ČEZ

Pro dárek do elektrárny? No jasně!

Pro dárek do elektrárny? No jasně! (Zdroj: © ČEZ)

Vezměte své děti o prázdninách na výlet do elektrárny! Energetičtí skřítci Watík a Joulinka si v infocentrech Skupiny ČEZ připravili energetický kvíz pro chytré hlavičky. Čeká tak na vás nejen netradiční zážitek, ale i spousta krásných cen. Každý malý energetik si od nás odnese plyšového skřítka Enera nebo další zajímavé výhry. Vydejte se na výlet za zelenou energií už dnes…

Vybírat můžete z 10 elektráren aneb 10 zastávek plných poznání, ale také zábavy. V každém elektrárenském infocentru na vás čeká spousta interaktivních modelů a ve většině případů i návštěva provozu samotné elektrárny – to vše obohaceno o zajímavosti a perličky z úst našich odborných průvodců.

A jak už bylo řečeno, každý malý energetik si z elektrárny odnese něco na památku. Všechny děti, které správně zodpoví soutěžní otázky energetického kvízu, vyhrají plyšového skřítka Enera nebo jiné hezké ceny.

Ve vybraných infocentrech se kromě toho děti vyřádí ve zbrusu nových hracích koutcích, zkusí si virtuální realitu a budou svědky nejrůznějších zábavných fyzikálních pokusů! Každé infocentrum je zkrátka místem nabitým nezapomenutelnými zážitky. Navštivte nás třeba s celou rodinou, přáteli nebo spolužáky.

Přihlaste se na prohlídku elektrárny už nyní a užijte si výlet za zelenou energií!

Více na: www.cez.cz/infocentra

Vrátit se nahoru
detail