Jít na vyhledávání

Energetická krize a cena elektřiny, témata (nejen) letošní zimy

22. 09. 2022
Autor

Autor: ČEZ

Energetická krize a cena elektřiny, témata (nejen) letošní zimy

Webinář pro učitele: Energetická krize a cena elektřiny, témata (nejen) letošní zimy (Zdroj: © ČEZ)

Webinář pro učitele.

Diskuze s experty ze Skupiny ČEZ o všem, co vás ohledně současné situace na trhu s elektřinou zajímá.

Milí učitelé,

rádi bychom vás pozvali na on-line setkání, jehož hlavní téma se v dnešní době dotýká většiny z nás: Energetická krize a s ní související rostoucí ceny elektřiny. V době, kdy se v médiích objevuje opravdu hodně informací (v nichž je někdy těžké se vyznat), a také dezinformací (které je těžké rozpoznat), vám chceme nabídnout diskuzi s předními odborníky ze Skupiny ČEZ. Jako společnost, která elektřinu nejen vyrábí a dodává na trhy, ale i ji tam pro koncové zákazníky nakupuje, vás rádi necháme do reálného fungování trhu nahlédnout.

Dozvíte se, jak a kde se cena elektřiny tvoří, které zdroje ji určují, jaké má Česká republika možnosti co se týče výrobních zdrojů nebo cenotvorby, ale také jaká opatření na snížení cen jsou v našich zeměpisných podmínkách možná. Samozřejmě bude i dostatek prostoru pro vaše dotazy. Věříme, že se dozvíte spoustu zajímavých informací, které pro vás budou užitečné i při následných diskuzích s vašimi žáky a studenty. Vzdělávání v oblasti energetiky považujeme za extrémně důležité, věnujeme se mu už téměř tři desítky let a v dnešní době nabývá na významu.

Diskuzí vás provedou odborníci Skupiny ČEZ, hlavní ekonom společnosti Pavel Řežábek a ředitel útvaru komunikace Petr Studenovský.

Kdy: 4. 10. 2022
Čas: 15:30 – 17:00

Platforma: MS Teams

Webinář je určen pro všechny učitele a je zdarma.

REGISTRUJTE SE e-mailem na adresu katerina.bartuskova@cez.cz.

Těšíme se na diskuzi s vámi.

 

Vrátit se nahoru