Jít na vyhledávání

(kvíz)

Bezchybné vypracování otázek soutěžního testu s časem .

Gratulujeme!!!

Excelentní výsledek, ale dnes již byl dosažen rychlejší čas testu se správně zodpovězenými všemi otázkami. Můžeš si ještě jednou test vyplnit a pokusit se o překonání dnešního nejrychlejšího času nebo si nechat opětovné vyplnění testu na jiný den.

Aktuální nejlepší čas:

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Výborný výsledek, ale podle podmínek soutěže musí být v testu dosažena 100% úspěšnost. Zkus to ještě jednou, třeba se to teď již povede…

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Dobrý výsledek, ale jednou z podmínek soutěže je dosažení 100% úspěšnosti správných odpovědí v testu. Můžeš to zkusit ještě jednou, nebo si před testem ještě některé informace dohledat na portálu.

Spustit test

Vypracování otázek soutěžního testu bylo ukončeno s časem . a s úspěšností .

Míň než polovina správných odpovědí v testu. Asi by bylo dobré osvěžit si vědomosti prolistováním kapitoly „Elektrárny“. Druhou možností je znovu spustit test a doufat v dobrý tip.

Přejít do kapitoly „Elektrárny“ Opět spustit test

Bezchybné vypracování otázek soutěžního testu s nejkratším dnešním časem .

GRATULUJEME!!!

EXCELENTNÍ VÝSLEDEK A NEJRYCHLEJI VYPLNĚNÝ SOUTĚŽNÍ TEST.

Pokud vyplníš a odešleš všechny níže uvedené údaje, budeš zaregistrován jako potenciální výherce soutěže o knihu pro tento den. Konečným výhercem dne se staneš, pokud tě dnes již nikdo z ostatních soutěžících nepřekoná. Kdyby se to někomu přece jen povedlo a měl lepší čas vyplnění testu než ty, můžeš se opět pokusit o dosažení nejrychlejšího času vyplnění testu dnes, nebo každý další den. O tom, jestli jsi dnes skutečně vyhrál, se dozvíš zítra.

Pro zaslání vybrané výhry, pokud vyhraješ, zadej:

Cena
E-mail Věk
Jméno Příjmení
Ulice: č.p.:
Město/Obec: PSČ:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Probíhá odesílání

Probíhá odesílání dat na server...

Odeslané údaje byly uloženy. Děkujeme.

Konečný výherce dne dostane potvrzovací e-mail s možností výběru výherního titulu a jeho jméno bude uvedeno v týdenním přehledu výherců na stránce soutěže na portálu Svět energie.

Vrátit se nahoru