Elektroenergetika v českých zemích

Elektroenergetika v českých zemích

Encyklopedické dílo Elektroenergetika v Českých zemích - Retrospektiva na prahu 21. století napsal nestor české energetiky a dlouholetý ředitel někdejších Českých energetických závodů Miroslav Kubín. Vtělil do ní své odborné zkušenosti a uspořádal srozumitelně nejen historii oboru, ale i přehled elektrotechnických a energetických zařízení. Encyklopedie obsahuje historickou retrospektivu a pohled na současný vývoj.

Postupně je v 9 blocích na 1873 normostránkách s 2581 obrázky, grafy a tabulkami rozvedena historie rozvoje, jednotlivé subsystémy a komponenty elektrických systémů, inovativní technika užití elektřiny, organizace, řízení, vědecko-technický rozvoj, energetická politika, legislativa a globální problémy energetiky. Toto encyklopedické dílo vzniklo v roce 2000. Veškeré informace v něm obsažené nikterak nepozbyly platnosti a zajímavosti. Za vaše pochopení děkujeme v případě dobových reálií a formátu zobrazování dokumentů.

4

Autor

ČEZ, 2000

Skupina ČEZ

Kontaktní informace

Máte-li k obsahu portálu jakékoliv náměty, postřehy či připomínky – prosím kontaktujte nás. Budeme vděční i za připomínky k nekorektnímu zobrazení stránek, či případnému upozornění na chybu. Děkujeme.


email:info@svetenergie.cz

Kontaktní formulář

KONTROLNÍ KÓD

kontrolní kód Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku

Portál Svět energie provozuje společnost ČEZ. Vyrobil Simopt, s.r.o., Copyright © 2016, Všechna práva vyhrazena

detail